www.cuza-voda.net forum
Bine ati venit pe forum-ul www.cuza-voda.net ! Enter prezinta: http://love.husi.org/ NEW!!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
www.cuza-voda.net forum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE WWW.CUZA-VODA.NET FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
cristina25
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
24 - 58 ani
www.cuza-voda.net forum / user@cuza-voda.net MAIL DE 2GB GRATIS ! / cititi aici si postati daca va intereseaza Moderat de FAQ, RoMitza, bb}{, drunquit, evasi, kukie
Autor
Mesaj Pagini: 1
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Cei care vor adresa de e-mail @cuza-voda.net cu spatiu de 2GB sa scrie o cerere la categoria aceasta de forma: " vreau sa primesc o invitatie la adresa (yahoo id-ul vostru)". Veti primi o invitatie pentru a va deschide mail pe adresa voastra de yahoo. Deschideti primul link din mail-ul pe care l-ati primit si logati-va acolo cu adresa voastra de yahoo, dati "i agree" si intrati iar in mail. In contul vostru de yahoo o sa aveti doua adrese de mail: yahoo.com si cuza-voda.net. Pentru a le accesa, logati-va la cu cont-ul vostru de yahoo. Dupa ce ati intrat in adresa de email, o sa aveti in stanga deasupra la "Folders" "Mail accounts" si acolo o sa va apara cuza-voda.net si yahoo.com. In rest, totul este exact ca la yahoo. Toate acestea gratis (by Enter). Have fun ! Daca sunteti user activ pe forum, voi trimite invitatie in mail-ul pe care fiecare l-ati scris cand v-ati inscris! Bineinteles, voi va alegeti de la optiuni daca vrei sa fie dezvaluit sau nu.. oricum, eu il stiu :ihi: !
                                         ---== The Big Boss ==---


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
angel
Membru nou

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
vreau si eu.....e-mail meu

_______________________________________
angel-style

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
angel, am trimis invitatie la adresa ta de e-mail, activeaza-ti contul acum: (adresa este valida si la CService, daca te interseaza si asta )

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Address:
Type: mailbox
Access: Webmail/POP Email
Storage: 2 GB limit

angel, np.


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
kukie
---== Senior ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
as dori si eu un mail pe id-ul meu, te rog.. ms
lucian


_______________________________________
Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
kukie ti-am trimis invitatie pentru
Address:
Type: mailbox
Access: Webmail/POP Email
Storage: 2 GB limit


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
vreau si eu,da n-am inteles c tre sa fac enter...help?

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
kukie....

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
bb}{, o sa-ti trimit o invitatie pe id-ul tau de yahoo pe care l-ai postat cand te-ai inregistrat, iar tu vei urma pasii din continutul mail-ului (invitatiei) pentru a-ti activa adresa de e-mail. si anume: vei da click pe primul link din invitatie si te vei logat acolo cu yahoo id-ul tau dupa care vei da "i agree" si vei intra iar in contul de yahoo, iar in stanga deasupra la Folders, adica Inbox, Bulk, etc.. vei avea Mail Accounts, iar acolo yahoo.com si cuza-voda.net si astfel vei avea doua adrese de email intr-un singur cont. Sper ca ai inteles. Posteaza aici ce user @ cuza-voda.net vrei sa-ti fac. Mesajul care il vei posta sa fie astfel: user: bb (de exemplu). voi trimite invitatia pe yahoo-ul sweet_juni.. acela pe care l-ai dezvaluit la inscriere. daca doresti sa primesti invitatia pe alt yahoo id modifica-ti la profil la "adresa de e-mail" dupa care posteaza aici user-ul care vrei sa ti-l faci.

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
FAQ
Banned For Excessive Love

Din: UnderGround
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
vreau .... vreau ... vreau ... sa fac o dedicatie ... ca mail am :P sar`na vladutz ...

_______________________________________
I don't like the drugs but the drugs like me

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
No problem
Se stie.. Enter rulls! Enter will never die ! (away irc)


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
bb}{, posteaz daca te intereseaza mail-ul de 2GB @cuza-voda.net

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
ma intereseaza... da am lasat-o balta pt k...spre rusinea mea,n-am inteles nici a doua oara explicatiile tale...le-am citit si am ametit...zi si tu clar...dak vreau pe id de mail pe care l-am scris deja la inceput...ce tre sa fac?...scz pt atata tevatura...is mai grea de cap azi ms frumos

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
O sa primesti un mail cu o invitatie. Deschizi mail-ul primit si acolo o sa-ti scrie mult in engleza. Iti zic eu dinainte ce trebuie sa faci. In continutul mail-ului o sa fie un link(site). Da click pe acela si logheaza-te acolo cu user-ul si parola ta de yahoo si parcurge cei 3 pasi sau cati sunt ei, adica sa te loghezi de 2 ori si sa dai "i agree". Cand iti apare ceva de genul "return to.. " inchide pagina respectiva si intra iar in mail-ul tau de yahoo. In partea din stanga o sa ai asa: Inbox, Bulk, Trash, etc. adica "Folders". Deasupra lor o sa ai o categorie la fel numita "Mail accounts" iar acolo o sa ai yahoo.com si cuza-voda.net

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Am trimis invitatia pentru a activa: bebelusha @ cuza-voda . net
"You have successfully created a new email address."
Address:
Type: mailbox
Access: Webmail/POP Email
Storage: 2 GB limit


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
ms pt atatea expl...esti un dulce...eu nu intzelegeam sub ce forma tre sa fie cererea aia....doar atat oricum,am primit mailul...ms

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Am vazut ca ti-ai activat adresa. No problem. Have fun !

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
kukie
---== Senior ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
da bb}{...=D

_______________________________________
Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
da ce?...

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
kukie
---== Senior ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
bb}{, mi s-o parut mie sau ai zis "kukie..=D" :P ?
sau era doar un "ah!uite cine a intrat" ?


_______________________________________
Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
da...asta era :p incantata sa t vad aici... :P

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
kukie
---== Senior ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
ms ms :*:* :P
sa stii ca ai toate motivele sa fii:P


_______________________________________
Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
voi aveti mail-uri din cate am observat eu.. lasati postu asta liber pentru cei care inca simt in sufletelul lor lipsa unei adrese de mail @cuza-voda.net
Salut userilor "NEW" ! Welcome in this room!


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la