www.cuza-voda.net forum
Bine ati venit pe forum-ul www.cuza-voda.net ! Enter prezinta: http://love.husi.org/ NEW!!!!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
www.cuza-voda.net forum | Reguli | Inregistrare | Login
POZE WWW.CUZA-VODA.NET FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: cristina25
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Cei care vor adresa de e-mail @cuza-voda.net cu spatiu de 2GB sa scrie o cerere la categoria aceasta de forma: " vreau sa primesc o invitatie la adresa (yahoo id-ul vostru)". Veti primi o invitatie pentru a va deschide mail pe adresa voastra de yahoo. Deschideti primul link din mail-ul pe care l-ati primit si logati-va acolo cu adresa voastra de yahoo, dati "i agree" si intrati iar in mail. In contul vostru de yahoo o sa aveti doua adrese de mail: yahoo.com si cuza-voda.net. Pentru a le accesa, logati-va la cu cont-ul vostru de yahoo. Dupa ce ati intrat in adresa de email, o sa aveti in stanga deasupra la "Folders" "Mail accounts" si acolo o sa va apara cuza-voda.net si yahoo.com. In rest, totul este exact ca la yahoo. Toate acestea gratis (by Enter). Have fun ! Daca sunteti user activ pe forum, voi trimite invitatie in mail-ul pe care fiecare l-ati scris cand v-ati inscris! Bineinteles, voi va alegeti de la optiuni daca vrei sa fie dezvaluit sau nu.. oricum, eu il stiu :ihi: ! ---== The Big Boss ==---
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
angel
Membru nou
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
vreau si eu.....e-mail meu
_______________________________________ angel-style
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
angel, am trimis invitatie la adresa ta de e-mail, activeaza-ti contul acum: (adresa este valida si la CService, daca te interseaza si asta )
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Address: Type: mailbox Access: Webmail/POP Email Storage: 2 GB limit
angel, np.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kukie
---== Senior ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
|
|
as dori si eu un mail pe id-ul meu, te rog.. ms lucian
_______________________________________ Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
kukie ti-am trimis invitatie pentru Address: Type: mailbox Access: Webmail/POP Email Storage: 2 GB limit
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
vreau si eu,da n-am inteles c tre sa fac enter...help? 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
kukie....
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
bb}{, o sa-ti trimit o invitatie pe id-ul tau de yahoo pe care l-ai postat cand te-ai inregistrat, iar tu vei urma pasii din continutul mail-ului (invitatiei) pentru a-ti activa adresa de e-mail. si anume: vei da click pe primul link din invitatie si te vei logat acolo cu yahoo id-ul tau dupa care vei da "i agree" si vei intra iar in contul de yahoo, iar in stanga deasupra la Folders, adica Inbox, Bulk, etc.. vei avea Mail Accounts, iar acolo yahoo.com si cuza-voda.net si astfel vei avea doua adrese de email intr-un singur cont. Sper ca ai inteles. Posteaza aici ce user @ cuza-voda.net vrei sa-ti fac. Mesajul care il vei posta sa fie astfel: user: bb (de exemplu). voi trimite invitatia pe yahoo-ul sweet_juni.. acela pe care l-ai dezvaluit la inscriere. daca doresti sa primesti invitatia pe alt yahoo id modifica-ti la profil la "adresa de e-mail" dupa care posteaza aici user-ul care vrei sa ti-l faci.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FAQ
Banned For Excessive Love
 Din: UnderGround
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
vreau .... vreau ... vreau ... sa fac o dedicatie ... ca mail am :P sar`na vladutz ...  
_______________________________________ I don't like the drugs but the drugs like me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
No problem  Se stie.. Enter rulls! Enter will never die ! (away irc)
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
bb}{, posteaz daca te intereseaza mail-ul de 2GB @cuza-voda.net
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
O sa primesti un mail cu o invitatie. Deschizi mail-ul primit si acolo o sa-ti scrie mult in engleza. Iti zic eu dinainte ce trebuie sa faci. In continutul mail-ului o sa fie un link(site). Da click pe acela si logheaza-te acolo cu user-ul si parola ta de yahoo si parcurge cei 3 pasi sau cati sunt ei, adica sa te loghezi de 2 ori si sa dai "i agree". Cand iti apare ceva de genul "return to.. " inchide pagina respectiva si intra iar in mail-ul tau de yahoo. In partea din stanga o sa ai asa: Inbox, Bulk, Trash, etc. adica "Folders". Deasupra lor o sa ai o categorie la fel numita "Mail accounts" iar acolo o sa ai yahoo.com si cuza-voda.net
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Am trimis invitatia pentru a activa: bebelusha @ cuza-voda . net "You have successfully created a new email address." Address: Type: mailbox Access: Webmail/POP Email Storage: 2 GB limit
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
ms pt atatea expl...esti un dulce...eu nu intzelegeam sub ce forma tre sa fie cererea aia....doar atat oricum,am primit mailul...ms 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Am vazut ca ti-ai activat adresa. No problem. Have fun !
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kukie
---== Senior ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
|
|
da bb}{...=D
_______________________________________ Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
da ce?...
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kukie
---== Senior ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
|
|
bb}{, mi s-o parut mie sau ai zis "kukie..=D" :P ? sau era doar un "ah!uite cine a intrat" ? 
_______________________________________ Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
da...asta era :p incantata sa t vad aici... :P
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kukie
---== Senior ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 184
|
|
ms ms :*:* :P sa stii ca ai toate motivele sa fii:P
_______________________________________ Eu nu sunt un zmeu...sunt doar un balaur cu doua capete.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
voi aveti mail-uri din cate am observat eu.. lasati postu asta liber pentru cei care inca simt in sufletelul lor lipsa unei adrese de mail @cuza-voda.net  Salut userilor "NEW" ! Welcome in this room!
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|