www.cuza-voda.net forum
Bine ati venit pe forum-ul www.cuza-voda.net ! Enter prezinta: http://love.husi.org/ NEW!!!!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
www.cuza-voda.net forum | Reguli | Inregistrare | Login
POZE WWW.CUZA-VODA.NET FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sarmaluta2002 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 50 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Sunt in cautare de 2 moderatori care pot face treaba buna. Postati aici raspuns cei care va intereseaza ! evasion, ai fost sters din lista de moderatori, contacteaza-ma sa-ti zic de ce si daca ai sa fii in stare sa intelegi (sunt sigur ca ai sa fii), am sa te fac inapoi moderator.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FAQ
Banned For Excessive Love
 Din: UnderGround
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
si eu is cautarea unui loc de munca astept o oferta :P 
_______________________________________ I don't like the drugs but the drugs like me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
enter cred k pe mine m-ar interesa...doar sa shtiu ce am de facut sa vad dak ma tzine!!!!!!!!!desi nu cred k o sa fie o problema!!!vb. maine la scoala dak ne intalnim,sau imi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau k sa vb pe mess...ori ne intalnim noi k orashul asta e mic...mult prea mic...
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
RoMitza, invat la a X MI 1. Pe messenger nu intru. Fa un drum pana la mine in clasa.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Frankee, pe tine te fac administrator, ca vezi id-urile la gagici 
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
de fapt, si ca moderator vezi.. mai vedem :P
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
RoMitza, te-am facut moderator pe toate forum-urile. Ne intalnim maine sa-ti explic cateva chestii. Ciao 
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
evasion, cand incepi sa intri si sa postezi iar pe forum, lasa un raspuns aici ca sa iau ceva "masuri" hello 
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
hai k iar ma apuc... crek a venit timpul sa ma "ambtin" putin in privinta scolii... s-asa mai e putin pana la vacanta...
Modificat de evasion (acum 20 ani)
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Ok, te-am facut iar moderator pe toate forum-urile. La 350 de post-uri de fac administrator. Have fun!
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
I will !!! ... da un ras diabloic nu e la smiley astia ?
    
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
Enter poate ne vedem la 5 la Serbarea zilei lui Cuza pe la primarie!!!! Azi m-am uitat prin scoala dupa tine dar nu te-am vazut!!!!
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Ne vedem. Prietena danseaza vin Ne vedem pe-acolo. Sa ma tragi de manuta ca nu te stiu.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
v-ati mai intalnit ma... nu de alta da am fost shi eu p-acolo cu enter (o perioada)... shi n-am vazut nici unu kre sa te traga de mana
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
ne-am intalnim evasion...shi l-am tras de manutza pe la sfarsit...
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
aaaa....ti-am zis nu e nevoie de forum dating in orashul asta...oamenii buni se gasesc mereu!!!
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
 cu datingu am renuntat ma demult... ohoho imi pare rau k nu m-ai observat shi pe mine... crek at nu eram cu el... ma rog, poate ne intalnim noi, ramane de vazut...
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
asta nu e o problema...sigur ne gasim shi noi...atunci erai plecat...
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
ma rog... oricum, al kt de mare e liceul, poate urc shi eu odata p la 2...
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
sau poate faceti ce fac adolescentii, mergeti la o bere !!! sau mai bine.. mergeti si mancati bomboane fondante daca nu sunteti de aceeasi parere cu mine 
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
evasion,te-am vazut la et 2!! :O la mine in clasa ! :O dar asta acu cateva luni bune... ))))
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
hm ?!? probabil... crek am trecut acuma vreo cateva luni bune p acolo... ma mir k iti mai amintesti... inseamna k tu, cel putin, ma stii... din vedere
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Am adaugat userul bb}{ cu access de moderator. bb}{, stii cam ce trebuie sa faci.. 
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
:-? ... nu pre.... hm? ... thanx 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
sper sa ma descurc ...si totusi help... 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
doar dak e nevoie... si scz pt atatea posturi la rand... :-S 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
evasi
---== The Shadow ==---
 Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
|
|
no problem las k t descurci tu... k esti fata desteapta
_______________________________________ you can't see me
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
bebelusheeea bine ai aterizat in clubul moderatorilor!!!!
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
|
|
iti dorim o sedere placuta pe parcursul sederii pe acest forum,k shi pana acum,de altfel!!!! =D
_______________________________________ Pentru k ink traiesc!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
thanx bros 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
bb}{, daca ai nevoie de help trimite un e-mail la . Am sa-ti explic cat de bine pot. Have fun !
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
NEW MODERATOR!! Am adaugat userul kukie cu access de moderator.
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bb}{
Moderator
Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
|
|
eeeee....nu ma mai joc... ma dadeam rotunda k eu is si el nu-i.. da' acu... :P...ma rog...il iubesc oricum :P 
_______________________________________ lady wants...lady gets.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Enter
---== The Big Boss ==---
Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
|
|
Moderatorii sunt persoanele care pot lua anumite decizii si pot face ceva mai bun pentru forum (subiecte noi). Acestia trebuie sa fie corecti si sa nu se lase influentati de anumiti "factori" sau sa actioneze dupa conceptul "il cunosc, il iert de data asta". Orice insulta adresata oricui trebuie modificata, iar daca user-ul continua cu un astfel de comportament, trebuie banat ! Forum-ul trebuie sa-si continue activitatea intr-o atmosfera placuta. Am mai zis-o si o mai zic.. daca are cineva ceva rau de zis, sa se abtina ! Noi nu vrem sa incurajam ura si invidia ! Daca se poate, sa fie totul aproximativ "roz". Have fun !
_______________________________________ ---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---
|
|
| pus acum 20 ani |
|