www.cuza-voda.net forum
Bine ati venit pe forum-ul www.cuza-voda.net ! Enter prezinta: http://love.husi.org/ NEW!!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
www.cuza-voda.net forum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE WWW.CUZA-VODA.NET FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
www.cuza-voda.net forum / Anunturi in legatura cu organizarea forum-ului. / Moderatori Moderat de FAQ, RoMitza, bb}{, drunquit, evasi, kukie
Autor
Mesaj Pagini: 1
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Sunt in cautare de 2 moderatori care pot face treaba buna. Postati aici raspuns cei care va intereseaza !
evasion, ai fost sters din lista de moderatori, contacteaza-ma sa-ti zic de ce si daca ai sa fii in stare sa intelegi (sunt sigur ca ai sa fii), am sa te fac inapoi moderator.


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
FAQ
Banned For Excessive Love

Din: UnderGround
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
si eu is cautarea unui loc de munca astept o oferta :P

_______________________________________
I don't like the drugs but the drugs like me

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
enter cred k pe mine m-ar interesa...doar sa shtiu ce am de facut sa vad dak ma tzine!!!!!!!!!desi nu cred k o sa fie o problema!!!vb. maine la scoala dak ne intalnim,sau imi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau k sa vb pe mess...ori ne intalnim noi k orashul asta e mic...mult prea mic...

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
RoMitza, invat la a X MI 1. Pe messenger nu intru. Fa un drum pana la mine in clasa.

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Frankee, pe tine te fac administrator, ca vezi id-urile la gagici

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
de fapt, si ca moderator vezi.. mai vedem :P

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
RoMitza, te-am facut moderator pe toate forum-urile. Ne intalnim maine sa-ti explic cateva chestii. Ciao

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
evasion, cand incepi sa intri si sa postezi iar pe forum, lasa un raspuns aici ca sa iau ceva "masuri"
hello


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
hai k iar ma apuc...
crek a venit timpul sa ma "ambtin" putin in privinta scolii...
s-asa mai e putin pana la vacanta...

Modificat de evasion (acum 20 ani)


_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Ok, te-am facut iar moderator pe toate forum-urile. La 350 de post-uri de fac administrator. Have fun!

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
I will !!!
...
da un ras diabloic nu e la smiley astia ?



_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
Enter poate ne vedem la 5 la Serbarea zilei lui Cuza pe la primarie!!!!
Azi m-am uitat prin scoala dupa tine dar nu te-am vazut!!!!


_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Ne vedem. Prietena danseaza vin Ne vedem pe-acolo. Sa ma tragi de manuta ca nu te stiu.

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
v-ati mai intalnit ma...
nu de alta da am fost shi eu p-acolo cu enter (o perioada)... shi n-am vazut nici unu kre sa te traga de mana


_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
ne-am intalnim evasion...shi l-am tras de manutza pe la sfarsit...

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
aaaa....ti-am zis  nu e nevoie de forum dating in orashul asta...oamenii buni se gasesc mereu!!!

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405

cu datingu am renuntat ma demult... ohoho
imi pare rau k nu m-ai observat shi pe mine... crek at nu eram cu el... ma rog, poate ne intalnim noi, ramane de vazut...


_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
asta nu e o problema...sigur ne gasim shi noi...atunci erai plecat...

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
ma rog... oricum, al kt de mare e liceul, poate urc shi eu odata p la 2...

_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
sau poate faceti ce fac adolescentii, mergeti la o bere !!!
sau mai bine.. mergeti si mancati bomboane fondante daca nu sunteti de aceeasi parere cu mine


_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
evasion,te-am vazut la et 2!! :O la mine in clasa ! :O dar asta acu cateva luni bune... ))))

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
hm ?!?
probabil... crek am trecut acuma vreo cateva luni bune p acolo...
ma mir k iti mai amintesti... inseamna k tu, cel putin, ma stii... din vedere


_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Am adaugat userul bb}{ cu access de moderator. bb}{, stii cam ce trebuie sa faci..

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
:-? ... nu pre.... hm? ... thanx

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
sper sa ma descurc ...si totusi help...

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
doar dak e nevoie... si scz pt atatea posturi la rand... :-S

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
evasi
---== The Shadow ==---

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 405
no problem
las k t descurci tu... k esti fata desteapta


_______________________________________
you can't see me

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
bebelusheeea bine ai aterizat in clubul moderatorilor!!!!

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
RoMitza
neimportant_prezenta conteaza

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 407
iti dorim o sedere placuta pe parcursul sederii pe acest forum,k shi pana acum,de altfel!!!!=D

_______________________________________
Pentru k ink traiesc!!!

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
thanx bros

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
bb}{, daca ai nevoie de help trimite un e-mail la . Am sa-ti explic cat de bine pot. Have fun !

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
NEW MODERATOR!! Am adaugat userul kukie cu access de moderator.

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
bb}{
Moderator

Din: husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 256
eeeee....nu ma mai joc... ma dadeam rotunda k eu is si el nu-i.. da' acu... :P...ma rog...il iubesc oricum :P

_______________________________________
lady wants...lady gets.

pus acum 20 ani
   
Enter
---== The Big Boss ==---

Din: Husi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69696997
Moderatorii sunt persoanele care pot lua anumite decizii si pot face ceva mai bun pentru forum (subiecte noi). Acestia trebuie sa fie corecti si sa nu se lase influentati de anumiti "factori" sau sa actioneze dupa conceptul "il cunosc, il iert de data asta". Orice insulta adresata oricui trebuie modificata, iar daca user-ul continua cu un astfel de comportament, trebuie banat ! Forum-ul trebuie sa-si continue activitatea intr-o atmosfera placuta. Am mai zis-o si o mai zic.. daca are cineva ceva rau de zis, sa se abtina ! Noi nu vrem sa incurajam ura si invidia ! Daca se poate, sa fie totul aproximativ "roz". Have fun !

_______________________________________
---== DEEPLY IN LOVE WITH MY SWEET LIL ANGEL, ENTERGIRL ==---

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la